icon
Haberler
İnstagram Sayfamız yenilendi!
@plaketistan sayfamızdan güncel plaketleri takip edebilirsiniz.
kargo
kaşe
Hakkımızda

1997 Yılında Plaket piyasasına Marka olma iddiasıyla giren firmamız günümüze kadar yaptığı yenilik ve özgün ürünlerle bu hedefini aşarak taklit ve takip edilen konumuna gelmiş Plaket piyasasının gururu olmuştur.


Müşteriye en ekonomik, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmayı bir prensip olarak yaşamakta ve her geçen gün artırarak genişlettiği portföyündeki daimi müşterileriyle de bu hizmeti daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.


Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ile kazançtan ziyade takdir ve teşekkürlerinizi önemseyen firmamız Still Plaket ve Still Reklam olarak girdiği Plaket piyasasına yeni amblemi Still Reklam ve yüzü ile yeni yerinde hizmete devam etmekle birlikte kaligrafi ile güçlendirdiği yeniliklere siz değerli dostlarımızla nice yıllar birlikte tebrikleri sunmayı umut ediyoruz.

STİL PLAKET'İN KALİTE POLİTİKASI ;
- Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını esas alarak taleplere en hızlı ve verimli şekilde çözümcü, disiplinli ve ilgili yaklaşarak müşterinin kendine kesin çözüm ortağı bildiği güvenilir ve standartları en üst seviyede olan kaliteli ürünlerle hizmeti vermeyi ilke edinmek.

MİSYON: Firmamız ürün gamı geniş olan plaket ve hediyelik eşya piyasasında müşteriye en kaliteli ürünü en uygun fiyata ve zamanında sunmayı prensip edinmiştir.


VİZYON: Plaket piyasasının takip ve taklit edileni olmaya devam ederken, rakipleri arasında söz sahibi olan firma olarak ve bu konuda gereken ileriye dönük yatırımlarla emin adımlar atarak büyümeyi hedef edinmiştir.